Een eendaagse workshop met Tally Eldor

We weten dat veel mensen Tally het liefst live in Utrecht meemaken in plaats van op Zoom. En eerlijk gezegd begrijpen we dat heel goed.

In oktober is ze even terug voor een eendaagse Iyengar yoga workshop waarin bewegen, onderzoeken en ontdekken centraal staan. Verwacht een dag met dynamiek én voldoende rust. Tally nodigt je met haar heldere en speelse manier van lesgeven uit om met aandacht te oefenen en nieuwe dingen te ontdekken in je practice.

Doe mee en laat je inspireren!

Gun jezelf een mini-retreat in Utrecht

 

Tally’s lessen zijn grondig en levendig. Met haar scherpe observatievermogen en creatieve opbouw weet zij houdingen toegankelijk te maken waarvan je niet dacht data je ze zou kunnen. En er is altijd ruimte voor een grapje.

De workshop biedt een gevarieerd programma. Tally stemt haar lessen af op de deelnemers die aanwezig zijn, met veel aandacht voor het individu. Of je nu al langer oefent of Tally’s manier van lesgeven voor het eerst ervaart: je bent van harte welkom.

Denk je dat een hele dag yoga te veel voor je is? Maak je geen zorgen! De actievere houdingen worden afgewisseld met voldoende rust en ruimte om te herstellen.

Kom zoals je bent en ga naar huis met nieuwe inspiratie voor je practice.

3 oktober 2026

10.00-13.00 & 14.30-16.30

Prijs
€80 – boek en betaal vóór 31 augustus 2026
€90 – vanaf 1 september 2026

Boek vroeg en bespaar €10